XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.11.2023 r.

1. Za tydzień rozpoczniemy nowy rok liturgiczny, który zaczyna się okresem adwentu, to czas, kiedy nasze serca mają się uczyć duchowego oczekiwania na światłość, którą jest Jezus Chrystus.
  2. W tym tygodniu zapraszam na ostatnie nabożeństwa wypominkowe we wtorek, środę i czwartek na godz. 17.30. W czwartek będzie Msza św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Chorych będę odwiedzał od 8.30. Spowiedź św. od godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszo-piątkowe o godz. 17.45. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku Czci NMP na godz. 17.00.
  4. Są do nabycia świece „CRITAS” – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, małe świece w cenie 10 zł, duże 20 zł, świece są w dwóch kolorach czerwonym i białym.
  5. Do piątku 1 grudnia do godz. 16.00 zbieramy zużyty sprzęt elektroniczny, który składujemy pod schodami przy wejściu do salki parafialnej.
  6. Zbliża się powoli spotkanie w naszej parafii ze świętym Mikołajem, bardzo proszę pomocników św. Mikołaja o pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.
  7. Poszukujemy wolontariuszy do zbiórki żywności dla potrzebujących. Zbiórka będzie w markecie „DINO” od 4 do 10 grudnia. Pani Sołtys wystawi też zaświadczenie, jeśli będzie taka potrzeba. Zgłoszenia chętnych do pani Sołtys lub pana Tomasza Gajewskiego. Pani Sołtys potrzebuje pomocy w przygotowaniu Sali na przyjęcie elfów dla dzieci na 9 grudnia.
  8. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na dekoracje świąteczną.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7 zł.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku