XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023 r.

1. Przeżywamy szczególny miesiąc pamięci za naszych drogich zmarłych, dlatego zapraszam na nabożeństwa wypominkowe od wtorku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o 8.15.
  2. Dziś przypada ogłoszony przez papieża Franciszka „Światowy dzień ubogich”. Dlatego po każdej Mszy św. zbieramy na potrzeby ubogich do puszek, jest to inicjatywa „CARITAS”.
  3. Są do nabycia świece „CRITAS” – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, małe świece w cenie 10 zł, duże 20 zł, świece są w dwóch kolorach czerwonym i białym.
  4. Zachęcam do oddawania zużytego sprzętu elektronicznego, którego odbiór w naszej parafii będzie 1 grudnia o godz. 16.00. Zużyty sprzęt elektroniczny składujemy pod schodami przy wejściu do salki parafialnej.
  5. Zbliża się powoli spotkanie w naszej parafii ze świętym Mikołajem, wprawdzie to za miesiąc, ale już dziś proszę pomocników św. Mikołaja o pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.
  6. W przyszłą sobotę zapraszam ministrantów na zbiórkę i spotkanie formacyjne o godz. 12.00
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku