XXXI Niedziela Zwykła „B” – 31.10.2021 r.

  1. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Zapraszam na Msze św. o godzinie 9.00, 11.00 oraz 17.00. Tego dnia też będziemy odwiedzać groby naszych drogich zmarłych. We wtorek dzień zaduszny, a zatem zechciejmy trwać w modlitwie za zmarłych.
  2. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.15 oraz 16.15.
  3. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca oraz pierwsza sobota miesiąca. W piątek od 8.00 odwiedzę chorych z komunią św. Zapraszam na nabożeństwo I piątkowe na 17.20 po nim wypominki, a w sobotę na nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP na godz. 17.00.
  4. Rozpoczęliśmy organizację 6-dniowej pielgrzymki parafialnej do Hiszpanii dla 40 osób. Obyłaby się ona w dniach 29 kwi – 4 maj 2022r. Koszt pielgrzymki to ok 4 tyś. zł. Więcej informacji w zakrystii – rozpoczęliśmy już zapisy na pielgrzymkę.
  5. Gościmy dziś siostry Katarzynki ze wspólnoty w Siemkach koło Kętrzyna. Siostry na zakończenie każdej Mszy św. przybliżą nam swoją działalność, która opiera się na pomocy dziewczętom uwikłanym w różne uzależnienia, a po Mszy św. siostry zbiorą ofiary do puszek na działalność swojej placówki. Z serca dziękuje za wszelkie ofiary.
  6. W przyszłym tygodniu Pani Sołtys – Beata w salce parafialnej po Mszach św. przeprowadzi zbiórkę m.in. opłat za śmieci.
  7. W dniu 11 listopada w święto niepodległości pragniemy zaprosić do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych. Można te pieśni wcześniej przećwiczyć z Panią Iwonką organistką.
  8. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content