XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.11.2023 r.

 1. Przeżywamy szczególny miesiąc pamięci za naszych drogich zmarłych, dlatego zapraszam na nabożeństwa wypominkowe od wtorku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o 8.15.
 2. Zbliża się 11 listopada Dzień Odzyskania Niepodległości. Zapraszam na Mszę św. o godz. 11.00, a po Mszy św na tradycyjny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu dzieci
  i dorosłych. Bardzo proszę, aby dzieci i osoby chętne do wykonania jakiegoś utworu zgłaszały się do Pani Iwonki, by ustalić repertuar. Po koncercie zapraszam na wspólne biesiadowanie przy kościele. Ofiary tego dnia tradycyjnie już przeznaczamy na ogrzewanie Kościoła.
 3. Także wieczorem 11 listopada zapraszam na nocną adorację Najświętszego Sakramentu
  w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczniemy nasze czuwanie Mszą św. o godz. 21.00, po Mszy Apel Maryjny, Różaniec i ok. 22.00 rozpoczniemy nocną adorację, która potrwa do 7.00 w niedzielę. Na stoliku pod chórem jest lista do zapisania się na godzinę adoracji.
 4. Dziś na zakończenie Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświecenie różańców dla dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.
 5. Jak co roku uczestniczymy w akcji „Oczyść dom i świat z elektrośmieci – wesprzyj z nami Kościoły na wschodzie”. Zatem zapraszam do oddawania zużytego sprzętu elektronicznego, którego odbiór w naszej parafii będzie 1 grudnia o godz. 16.00. Do tego czasu składujemy zużyty sprzęt elektroniczny pod schodami przy wejściu do salki parafialnej. Więcej informacji na plakatach oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
 6. Pani Beata – sołtys, dziś w salce od godz. 10.00 będzie zbierać opłaty za kolejną ratę podatku. Również serdeczne zaproszenie na sztukę „Letnie małżeństwo” w wykonaniu Marty Andrzejczyk. Przedstawienie odbędzie się 8 listopada w środę o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej.
 7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
 8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content