XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2023 r.

 1. We wtorek zapraszam na ostatnie nabożeństwo różańcowe na g. 17.30.
 2. W najbliższą środę będziemy przeżywać „Uroczystość wszystkich świętych” i rozpoczniemy szczególny miesiąc pamięci za naszych drogich zmarłych. W „Uroczystość wszystkich świętych”, zapraszam na Msze św. o godz. 9.00 i 11.00.
 3. 2 listopada w „dzień zaduszny” zapraszam na pierwsze nabożeństwo wypominkowe za zmarłych na godz. 17.30.
 4. Nabożeństwa wypominkowe w listopadzie od wtorku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o 8.15.
 5. Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. proszę o odbieranie kart obecności na cały rok formacji. Karty obecności do obioru w zakrystii.
 6. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Chorych naszej parafii będę odwiedzał od g.8.30, spowiedź św. od g. 16.45. Nabożeństwo pierwszo-piątkowe po Mszy św. wieczornej.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo pierwszej soboty na godz. 17.00.
 8. Zbliża się 11 listopada i tradycyjny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu dzieci i dorosłych, serdecznie zapraszam, aby dzieci i osoby chętne do wykonania jakiegoś utworu zgłaszały się do Pani Iwonki, by ustalić repertuar. Po Mszy św. i koncercie wspólne biesiadowanie przy kościele.
 9. Jak co roku uczestniczymy w akcji „Oczyść dom i świat z elektrośmieci – wesprzyj z nami Kościoły na wschodzie”. Zatem zapraszam do oddawania zużytego sprzętu elektronicznego, którego odbiór w naszej parafii będzie 1 grudnia o godz. 16.00. Do tego czasu składujemy zużyty sprzęt elektroniczny pod schodami przy wejściu do salki parafialnej. Więcej informacji na plakatach oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
 10. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
 11. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki.
 12. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content