XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2023 r.

1. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe w niedzielę na godzinę 8.30, a od wtorku do soboty na 17.30. Różaniec dla dzieci będzie w każdy piątek o godz. 16.45.
  2. Dzisiaj odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjno-organizacyjne dzieci, które rozpoczynają swoje przygotowania do przyjęcia pierwszej komunii św. w przyszłym roku, to spotkanie wraz z rodzicami, będą przekazywane ważne informacje. Spotkanie będzie po Mszy św. o godzinie 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Na zakończenie każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii Jana Pawła II, które znajdują się w naszej świątyni. Również z racji liturgicznego wspomnienia i dnia papieskiego będziemy zbierać do puszek ofiary na dzieło „Nowego Tysiąclecia” czyli na wsparcie edukacji młodzieży z ubogich rodzin.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na krótkie spotkanie informacyjne.
  5. Na stoliku pod chórem są przygotowane kartki wypominkowe w kopertach oraz luzem. Bardzo proszę, aby imiona i nazwiska zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie wypisywać wyraźnie. Kartki z wypominkami będzie można składać do skrzynki przy ambonce.
  6. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na „cele inwestycyjne” w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7 zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki Bożej i jej objawienia w różnych miejscach, w tym w naszym warmińskim sanktuarium w Gietrzwałdzie. Serdecznie zachęcam do lektury.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku