XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.10.2023 r.

  1. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe w niedzielę na godzinę 8.30, a od wtorku do soboty na 17.30. Różaniec dla dzieci będzie w każdy piątek o godz. 16.45.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszam na pierwsze spotkanie formacyjno-organizacyjne dzieci, które rozpoczynają swoje przygotowania do przyjęcia pierwszej komunii św. w przyszłym roku, to spotkanie wraz z rodzicami, będą przekazywane ważne informacje. Spotkanie będzie po Mszy św. o godzinie 11.00.
  3. W najbliższy piątek będziemy przeżywali ostatnie nabożeństwo fatimskie. Zapraszam na adorację o godzinie 19.00 po niej Msza św. o godzinie 20.00 i tradycyjna procesja różańcowa wokół kościoła po Mszy św. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Wojsław Czupryński – wykładowca uniwersytecki i jednocześnie proboszcz parafii w Klebarku Wielkim. Zapraszam serdecznie.
  4. W przyszłym tygodniu ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na „cele inwestycyjne” w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7 zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki Bożej i jej objawienia w różnych miejscach, w tym w naszym warmińskim sanktuarium w Gietrzwałdzie. Serdecznie zachęcam do lektury.
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content