XXVI Niedziela Zwykła „B” – 26.09.2021 r.

  1. Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli przypomina nam, że każdy kto się mieni uczniem Jezusa to przede wszystkim świadek, który żyje według największej wartości jaką jest miłość, a zatem ma się uczyć odrzucania wszelkiego zła i nie siać zgorszenia. Prośmy Boga aby dawał nam czyste serca zdolne do miłości.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Poniedziałek – św. Wincentego a Paulo; Wtorek – św. Wacława; Środa – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; Czwartek – św. Hieronima; Piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus; Sobota – Świętych Aniołów Stróżów.
  3. Do końca września trwają zapisy dzieci do I komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania. Serdecznie zapraszam.
  4. W piątek rozpoczynamy październik, jest to miesiąc różańca św. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.30. Dzieci zapraszam na różaniec w każdy piątek na 17.30
  5. W Pierwszy piątek miesiąca tradycyjnie odwiedzę naszych chorych od g. 8.00. Nabożeństwo pierszopiątkowe rozpoczniemy o 17.20 a po nim odmówimy różaniec św.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku czci NMP na godzinę 17.00
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Małego gościa”.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content