XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 r.

1. W najbliższy czwartek będziemy w liturgii kościoła przeżywać Święto św. Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – Karmelitanki, Tego dnia Siostry Karmelitanki ze Spręcowa zapraszają na dzień duchowości do klasztoru w Spręcowie (informacje na plakacie).
  2. Przyszła sobota to pierwsza sobota miesiąca, zapraszam do wspólnej modlitwy ku Czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.00.
  3. Od przyszłej również soboty rozpoczniemy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. Zapraszam na te nabożeństwa od wtorku do soboty na godz. 17.30, a w niedzielę na 8.30.
  4. Od przyszłej niedzieli jak wcześniej zapowiadałem nie będzie Mszy św. o godz. 7.30, która była wprowadzona ze względu na pandemię.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie z ks. Wojciechem Piekarskim, który jest misjonarzem na Syberii. Ks. Wojciech będzie przewodniczył Mszy św. o godzinie 17.00, a następnie będzie spotkanie w salce parafialnej, gdzie pokaże nam wiele zdjęć i opowie o swojej pracy.
  6. Do 16 października będą trwały zapisy dzieci do pierwszej komunii św. oraz zapisy kandydatów do bierzmowania.
  7. Bardzo gorąco pragnę podziękować Panu Piotrowi Zybertowi oraz pracownikom jego firmy za naprawienie drzwi wejściowych do kościoła, które niestety już próchniały od dolnej części i wymagały naprawy.
  8. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.