XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2023 r.

  1. Zapraszam, aby zapisywać dzieci do pierwszej komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania. Zapisy będą trwały do przyszłej niedzieli 1 października.
  2. W dalszym ciągu proszę parafian o pomoc w sprzątaniu kościoła w każdy piątek. Bardzo proszę o zrozumienie tej prośby i życzliwą pomoc w sprzątaniu. Bardzo gorąco dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek. Bóg zapłać.
  3. Od poniedziałku do czwartku w naszej świątyni będą trwały prace remontowe przygotowujące miejsce na relikwie św. Faustyny. Będzie to również niewielka reorganizacja prezbiterium jednak wszystkie nabożeństwa w te dni będą się odbywały w normalnym porządku i stałych porach.
  4. Od czwartku 5 października, w dniu liturgicznego wspomnienia św. siostry Faustyny rozpoczniemy kilkudniowe rekolekcje „O Miłosierdziu Bożym” w naszej parafii. Msza św. z nauką rekolekcyjną będzie w czwartek, piątek i w sobotę o godzinie 18.00. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Bartłomiej Matczak. Natomiast w niedzielę 8 października podczas Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Faustyny do naszej świątyni. Serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy miesiąc październik, a zatem zapraszam na pierwsze nabożeństwo różańcowe na godzinę 8.30.
  6. Ksiądz Andrzej Adamczyk organizuje pielgrzymkę 8 dniową pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii serdecznie również nas zaprasza do wspólnej pielgrzymki i dla mieszkańców Wójtowa na moją prośbę rezerwował 10 miejsc. Zapraszam chętnych do zapisów. Termin 16-23 kwietnia 2024r. Informacje na temat programu kosztów pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej parafii NMP w Szczytnie.
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content