XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2023 r.

  1. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe w niedzielę na godzinę 8.30, a od wtorku do soboty na 17.30. Różaniec dla dzieci będzie w każdy piątek o godz. 16.45.
  2. Dziś przeżywamy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Na zakończenie każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii Jana Pawła II, które znajdują się w naszej świątyni. Również z racji liturgicznego wspomnienia i dnia papieskiego będziemy zbierać do puszek ofiary na dzieło „Nowego Tysiąclecia” czyli na wsparcie edukacji młodzieży z ubogich rodzin.
  3. Po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na krótkie spotkanie informacyjne.
  4. Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. proszę o odbieranie kart obecności na cały rok formacji. Karty obecności do obioru w zakrystii.
  5. Zbliża się uroczystość wszystkich świętych, dlatego przyszłą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci na bal „Wszystkich Świętych”. Proszę, aby dzieci przebrały się za swojego ulubionego świętego lub świętą i coś wiedziały o swoim patronie. Przychodzimy przebrani na Mszę św., a po Mszy w salce parafialnej będzie wspólna zabawa.
  6. Na stoliku pod chórem są przygotowane kartki wypominkowe w kopertach oraz luzem. Bardzo proszę, aby imiona i nazwiska zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie wypisywać wyraźnie. Kartki z wypominkami będzie można składać do skrzynki przy ambonce.
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest „Gość specjalny”, w którym głównym tematem jest osoba Matki Bożej i jej objawienia w różnych miejscach, w tym w naszym warmińskim sanktuarium w Gietrzwałdzie. Serdecznie zachęcam do lektury.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content