XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 r.

1. W najbliższą piątek będziemy w liturgii kościoła przeżywać wspomnienie św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty na godz. 17.30, a w niedzielę na 8.30. W piątek zapraszam dzieci na różaniec o g.16.30. Zapraszam do róży różańcowej 20 osób.
  3. Dziś po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszam na pierwsze spotkanie rodziców wraz z dziećmi, które rozpoczynają przygotowania do pierwszej komunii św.
  4. W ostatnią sobotę października (29.10) planuję i zapraszam na wspólną wycieczkę – pielgrzymkę Niepokalanów – Świątynia Opatrzności Bożej, w planach odwiedzimy także groby bł. Kard. Wyszyńskiego i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Koszt pielgrzymki, która uwzględnia również wejścia do muzeów to 230 zł.
  5. Dziś przypada 16 października dzień, kiedy wspominamy wybór Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Jest to DZIEŃ PAPIESKI podczas, którego są zbierane fundusze na dzieło nowego tysiąclecia – czyli na zdolną młodzież z ubogich rodzin. Przy wyjściu z kościoła będzie można wrzucić ofiarę do puszek przygotowanych na ten dzień. Bóg zapłać.
  6. W przyszłą sobotę po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie do salki parafialnej wszystkich członków żywego różańca działającego przy naszej parafii.
  7. Zbliża się miesiąc listopad i nabożeństwa wypominkowe. Na stoliku pod chórem są kartki wypominkowe włożone w koperty z pieczątką naszej parafii, jak również w razie potrzeby są kartki wypominkowe luzem. Bardzo proszę wyraźnie wypisywać imiona i nazwiska zmarłych, za których będziemy się modlić oraz zaznaczyć dzień, w który będziemy się modlić za wypisanych zmarłych. Wypełnione kartki wrzucamy do skrzynki przy ambonce. A nabożeństwa będą od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15.
  8. Młodzież, która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii zapraszam na pierwsze spotkanie informacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 11.00.
  9. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty. Bóg zapałać za sprzątanie kościoła w miniony piątek.
  10. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.