XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023 r.

1. Zapraszam, aby zapisywać dzieci do pierwszej komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania. Zapisy będą trwały do 1 października.
  2. W najbliższy wtorek nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00.
  3. Dziś ofiary przeznaczamy na „na cele inwestycyjne w parafii”. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem można składać ofiary na dekoracje kwiatowe.
  4. Bardzo bym prosił parafian o pomoc w sprzątaniu kościoła w każdy piątek, jest nas do sprzątania niestety coraz mniej, a kościół też wymaga utrzymania go w czystości. Bardzo proszę o zrozumienie tej prośby i życzliwą pomoc w sprzątaniu. Bóg zapłać.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł jak również „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł.
  6. Ksiądz Andrzej Adamczyk organizuje pielgrzymkę 8 dniową pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii serdecznie również nas zaprasza do wspólnej pielgrzymki i dla mieszkańców Wójtowa na moją prośbę rezerwował 10 miejsc. Zapraszam chętnych do zapisów. Termin 16-23 kwietnia 2024r. Informacje na temat programu kosztów pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej parafii NMP w Szczytnie.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku