XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023 r.

  1. Bardzo dziękuję za wspólne pielgrzymowanie naszym parafianom wczoraj do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, dziękuję za wspólną modlitwę i trud pielgrzymowania. Grupa nie była wielka, bo w sumie 7 osób, ale myślę, że to też dobrze jak na dobry początek, jeszcze raz dziękuję. Dziś centralne uroczystości w na błoniach w Gietrzwałdzie o godz. 11.00.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci, które rozpoczęły nowy rok szkolny. To szczególne błogosławieństwo dla dzieci, które rozpoczęły pierwszą klasę.
  3. Zapraszam, aby zapisywać dzieci do pierwszej komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania. Zapisy będą trwały do 1 października.
  4. W najbliższą środę będziemy przeżywać kolejny Dzień Fatimski. Tradycyjnie rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00, a o godz. 20.00 Msza św. i procesja różańcowa wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ksiądz Grzegorz Zapotoczny proboszcz parafii św. Anny w Sokolicy. Zapraszam serdecznie.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł.
  6. Dziś przypada druga niedziela miesiąca, ale „zbiórkę na cele inwestycyjne” przeniesiemy na przyszłą niedziele. Już dziś wielkie podziękowania za składane ofiary.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość za składane ofiary, do puszki pod chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  8. Pani Sołtys Beata zaprasza na zebranie wiejskie we wtorek o godzinie 18.00 do świetlicy oraz przypomina, że rozpoczął się nabór do „srebrnych niebagatelnych”.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku

Szczęść Boże!

Skip to content