XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022 r.

1. W środę przypada święto św. Bartłomieja Apostoła a w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej i w piątek Msza św. będzie odprawiona o godz. 8.00.
  2. Pragnę się zwrócić z apelem szczególnie do osób starszych w naszej parafii, aby być wyczulonym na różne telefony, w których rozmaite osoby próbują naciągnąć właśnie osoby w podeszłym wieku na fikcyjne oferty i zawieranie niekorzystnych umów. Niestety ten proceder zaczyna przybierać na sile. Proszę wyczulić starszych członków swoich rodzin, by uważali na takie telefony i przerywali rozmowy.
  3. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.