XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2023 r.

1. Dziś po każdej Mszy św. będzie świecenie naszych pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona podróżujących.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek oraz Pierwszą Sobotę Miesiąca. W piątek będę odwiedzał chorych naszej parafii od godz. 8.30. Zapraszam na spowiedź od godz. 17.00 oraz nabożeństwo pierwszo-piątkowe o 17.45.
  3. We wtorek 1 sierpnia w kościele w Wójtowie nie będzie odprawiana msza święta
  4. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP na godz. 17.00.
  5. W zakrystii jest do nabycia jeszcze kilka egzemplarzy „Psałterza Maryjnego”, który został przetłumaczony przez księdza Tadeusza Marcinkowskiego. Cena 39 zł.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł. Mały gość 7 zł.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość za składane ofiary, do puszki pod chórem możemy składać ofiary na kwiaty.