XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2023 r.

1. Ksiądz Tadeusz Marcinkowski, który wspomaga duszpastersko naszą wspólnotę parafialną przetłumaczył średniowieczny „Psałterz Maryjny” św. Bonawentury. Wspomnienie liturgiczne św. Bonawentury było wczoraj. Ten psałterz zawiera przepiękne psalmy dedykowane Najświętszej Maryi Pannie. Jest bardzo ładnie wydany i stanowi piękną pomoc w osobistej modlitwie do NMP. Bardzo serdecznie zapraszam do zakupu cena to zaledwie 39 zł. Psałterz jest do nabycia w zakrystii.
  2. KGW „Wójtowianki” zaprasza na spotkania warsztatowe „Zdrowo, ziołowo i kolorowo w Wójtowie”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 lipca jutro o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej, a temat spotkania „Warsztaty ziołowe w plenerze”. Terminy następnych spotkań będą podawane na bieżąco.
  3. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł. Mały gość 7 zł.
  4. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość za składane ofiary, do puszki pod chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  5. Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku.