XIV Niedziela Zwykła „B” – 4.07.2021 r.

1. Przeżywamy dziś pierwszą Niedzielę miesiąca jest to zarazem 14 niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego.

2. Dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 7.30 będzie dalej odprawiana. Również codzienna adoracja od godz. 17.00 będzie kontynuowana.

3. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy następujące wspomnienia: we wtorek Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek Św. Jana z Dukli

4. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za kwiaty do kościoła oraz za sprzątanie kościoła w miniony piątek.
Zapraszamy w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszego kościoła.

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!