XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2023 r.

1. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Chorych naszej parafii będę odwiedzał od godz. 8.30. O 17.00 spowiedź święta, a o 17.45 nabożeństwo pierwszo-piątkowe. Zapraszam serdecznie.
  2. W katolickim zespole Edukacyjnym św. Rodziny rozpoczęty został nabór na rok szkolny 2023/24. Informacje na plakacie.
  3. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł. W obecnym numerze jest artykuł i relacja z naszej uroczystości wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II. Gorąco zapraszam do zakupu tego numeru, myślę, że to także miła pamiątka dla nas z tego wydarzenia. Mały gość 7 zł.
  4. Przyszła niedziela to zbiórka inwestycyjna w naszej parafii. Już dziś składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość za składane ofiary, do puszki pod chórem możemy składać ofiary na kwiaty. Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku.