XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2023 r.

1. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa czerwcowe od wtorku do piątku włącznie przed każdą wieczorną Mszą św. o godz. 17.45.
  2. Bardzo gorąco chciałbym podziękować wszystkim za organizację naszego festynu parafialnego, który był połączony z dniami rodziny organizowanymi przez nasze sołectwo. To wszystko było jeszcze bardziej podkreślone przez uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej świątyni. Nie jestem w stanie podziękować wszystkim imiennie, ale bardzo dziękuję za wniesiony ogromny trud przygotowania potraw, upieczenia ciast oraz zorganizowanie stoiska z grillem i napojami. Bardzo dziękuję Panom za pomoc w ustawianiu stoisk, namiotów, jak również dziękuję wszystkim za pomoc w sprzątaniu po całej uroczystości. Bardzo dziękuję Pani Ani Świder oraz Pani Iwonce i wszystkim dzieciakom z naszej scholii za przygotowanie przepięknego koncertu, dziękuję za prowadzenie za prowadzenie zabawa i animację festynu. Deszcz trochę nam pokrzyżował plany i nie udało się przeprowadzić kilku licytacji np. wieszaków na operację Amelki Banaszek. A zatem wieszaki są dziś wystawione w przedsionku (jeśli ktoś jest zainteresowany nabyciem takiego wieszaka to cena wywoławcza jest 100 zł) a dochód przeznaczamy dla Amelki. Również Pan Kazimierz Szymański będzie licytował dziś po Mszy św. o godz. 17.00 kupony.
  3. We czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła ofiary z tego dnia przeznaczamy na Stolicę Apostolską.
  4. W katolickim zespole Edukacyjnym św. Rodziny rozpoczęty został nabór na rok szkolny 2023/24. Informacje na plakacie.
  5. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca ku Czci Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam na godzinę 17.00.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł. Mały gość 7 zł.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość za składane ofiary. Życzę wszystkim dobrego tygodnia.