XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.45 oraz w każdą niedzielę na 16.45.
  2. W przyszły czwartek przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam na Msze święte.
  3. Raz jeszcze bardzo gorąco dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie w przygotowanie festynu parafialnego. Dziękuję wszystkim Paniom za upieczone ciasta, dziękuję za wyposażenie stoisk w różne przysmaki, napoje, bardzo dziękuję za wszelką pomoc Paniom i Panom w przygotowaniach. Dziękuję Panu Zbigniewowi Abramczykowi za przygotowanie i udostępnienie pola obok kościoła, to wszystko na wspólne zabawy dla naszych dzieci. Również dziękuję Pani Beacie-Sołtys, za współpracę i współtworzenie festynu. Wielkie Bóg zapłać. Finansowe rozliczenie festyny podam w najbliższym czasie.
  4. Jak Ks. Tadeusz w uroczystość Bożego Ciała odczytał Dekret, w którym ks. Arcybiskup mianował mnie proboszczem tutaj w Wójtowie, tak dziś bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. z kanonicznym wprowadzeniem na urząd proboszcza w przyszłą niedzielę na godz. 11.15.
  5. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.