XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe od wtorku do soboty przed każdą wieczorną Mszą św. o godz. 17.45 w niedziele nabożeństwa czerwcowe o 8.45.
  2. W czasie naszego festynu parafialnego połączonego z dniami rodziny jest przewidzianych wiele atrakcji: stoiska z pysznościami do jedzenia m.in.: obiady, ciasta, grill, napoje. Poza tym gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, oraz prowadzone przez animatorów zabawy. Serdecznie zapraszamy na koncert uwielbieniowy w wykonaniu „scholii dziecięcej” przy naszej parafii. Będzie również pokaz tresury psa straży granicznej, możliwość obejrzenia wozu strażackiego.
  3. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł.
  4. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość. Życzę wszystkim dobrego tygodnia