X NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06.2023 r.

 1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe od wtorku do soboty przed każdą wieczorną Mszą św. o godz. 17.45 w niedziele nabożeństwa czerwcowe o 8.45.
 2. We wtorek 13 maja zapraszam Nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył ksiądz Sławomir Brewczyński, opiekun wspólnoty „Consolata”. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 19.00 Adoracją, a o 20.00 rozpoczniemy Mszę św., natomiast po Mszy tradycyjna procesja wokół kościoła, podczas której odmówimy różaniec. Zapraszam
 3. Dziś w niedziele zbieramy jeszcze fundusze na organizację festynu parafialnego oraz dzień rodziny, który odbędzie się za tydzień 18 czerwca. Bóg zapłać.
 4. Za tydzień w dzień odpustu i festynu, który będziemy wspólnie przeżywać zostaną uroczyście wprowadzone do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II. Tego dnia Msza św. będzie tylko o godzinie 11.00.
 5. Bardzo serdecznie i gorąco proszę nasze drogie parafianki o upieczenie cist na festyn. Są to ciasta najlepsze na świecie . Bardzo również proszę Panów do ustawiania namiotów i do pomocy w całej technicznej organizacji naszego parafialnego wydarzenia. Te przygotowania rozpoczniemy w sobotę po Mszy św., która wyjątkowo będzie o godzinie 17.00.
 6. W czasie naszego festynu parafialnego połączonego z dniami rodziny jest przewidzianych wiele atrakcji: stoiska z pysznościami do jedzenia m.in.: obiady, ciasta, grill, napoje. Poza tym gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, oraz prowadzone zabawy przez animatorów. Serdecznie zapraszamy na koncert uwielbieniowy w wykonaniu „scholii dziecięcej” przy naszej parafii. Będzie również pokaz tresury psa straży granicznej, możliwość obejrzenia wozu strażackiego.
 7. Pani Beata – Sołtys po Mszy św. o godz. 9.00 zbiera w salce opłaty za wywóz śmieci.
 8. Dziś przypada druga niedziela miesiąca a zatem jest to zbiórka inwestycyjna w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł.
 10. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość. Życzę wszystkim dobrego tygodnia
 11. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content