VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022 r.

  1. Bardzo dziękuje za czas „kolędy” wizyty duszpasterskiej. Dziękuję za miłe i pełne otwartości spotkania. Serdeczne Bóg zapałać za składane przy tej okazji ofiary, które przeznaczyliśmy na wymianę mebli w zakrystii.
  2. Od wtorku zapraszam na Msze św. tygodniu na godzinę 18.00. Przede Mszą na Adorację Najświętszego Sakramentu na 17.00.
  3. W przyszłą sobotę od godziny 21.00 do godziny 7.00 jako wspólnota parafialna pragniemy się włączyć w ogólnopolską Adorację Najświętszego Sakramentu pod hasłem: „Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”, jest to wezwanie do modlitwy za naszą Ojczyznę, a także o pokój na Ukrainie i na świecie. Zapraszam osoby chętne by zapisywały się na listę, która jest wyłożona na stoliku pod chórem.
  4. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próby śpiewu przed pierwszą komunią św. Próby są prowadzone przez Panią Iwonkę w każdą niedzielę o 10.30. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami na spotkanie informacyjno-formacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
  5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie informacyjno-formacyjne w przyszłą niedzielę o godzinie 16.00
  6. Rozpoczęła się rekrutacja do placówek szkolnych katolickich prowadzonych przez archidiecezję oraz do szkoły i przedszkola w Łęgajnach. Więcej informacji na plakatach w przedsionku kościoła.
  7. Ogłoszenie naszego sołectwa: Zapraszamy dzieci dziś na zabawę karnawałową do świetlicy w Wójtowie w planie m.in robienie masek, bal przebierańców, gofry wójtowskie. Informacje na plakacie w przedsionku kościoła.
  8. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za przystrojenie kościoła i pomoc w sprzątaniu salki. Ofiary składane do puszki pod kościołem przeznaczamy na dekorację wielkanocną grobu Pańskiego.
  9. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł oraz „Małego gościa” – 5 zł.
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content