VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022 r.

  1. Przypominam o trwającej jeszcze kolędzie na tzw. „zaproszenie”, można się do mnie zgłaszać bezpośrednio w zakrystii lub pod dzwoniąc na mój numer telefonu. Jeszcze w tym tygodniu pozostawiam Msze św. o godzinie 16.00 w dni powszednie oraz o 9.00 w sobotę ze względu na odwiedziny duszpasterskie.
  2. Dziękuję całym sercem za ofiary składane podczas kolędy. Dzięki nim udało się zrealizować projekt wymiany mebli w zakrystii. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim za pomoc w uprzątnięciu zakrystii. Dziękuję Panom Stanisławowi i Zbigniewowi, Pani Irenie i Agacie (także za prace porządkowe po remoncie), a także dziękuje wykonawcom prac remontowych. Panu Adamowi Żuber i pracownikom jego firmy „Eletropol” za wykonanie prac elektrycznych oraz wymianę oświetlania, Panu Dariuszowi Niksie i pracownikom jego firmy „Budmagic” za prace odświerzające pomieszczenie oraz Panu Grzegorzowi Kołakowskiemu za wykonanie i montaż nowych mebli. Z Serca Bóg zapłać.
  3. Wzorem lat ubiegłych zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próby śpiewu przed pierwszą komunią św. Próby są prowadzone przez Panią Iwonkę w każdą niedzielę o 10.30. Zapraszam także dzieci wraz z rodzicami na spotkanie informacyjno-formacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  4. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne.
  5. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł. Dziś z płytą „Biblia audio”.
  6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content