VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024 r.

1. W tym tygodniu rozpoczniemy w kościele okres Wielkiego Postu. Wielki Post to czas refleksji i drogi nawrócenia „przemiany serca”. Rozpoczniemy ten okres w najbliższą Środę Popielcową. Zapraszam na Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o g. 17.00 i 19.00.
  2. W czasie Wielkiego Postu zapraszam również na nabożeństwa związane z tym okresem. W każdy piątek zapraszam na nabożeństwo drogi krzyżowej o godzinie 16.30 dla dzieci, a o 17.30 dla dorosłych. Zapraszam także na nabożeństwo „Gorzkich Żali” w każdą niedzielę na 8.40.
  3. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej „Kolędy” w naszej parafii.
    • Poniedziałek 12.02. – ul. Gościnna i Miła, Tęczowa.
  4. Bardzo też dziękuję za czas tych spotkań, wspólnej modlitwy i rozmów. Jeśli jakieś rodziny, których nie odwiedziłem z różnych względów: nieobecności lub wyjazdów, chciałby abym ich odwiedził z wizytą duszpasterską, bardzo proszę by się do mnie zgłosić w celu ustalenia dogodnego terminu.
  5. W tym tygodniu Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o 8.00 a w pozostałe dni o 18.00, oprócz środy popielcowej.
  6. Rozpoczęły się próby śpiewu dzieci, które w tym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Te próby wraz z Panią Iwonką w każdą niedzielę o godz. 10.30.
  7. Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Nowy numer dwumiesiącznika pt. „Historia Kościoła” – 12zł.