VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2023 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu od wtorku do soboty na godz. 17.45. Zapraszam również na nabożeństwa majowe w plenerze przy kapliczkach w różnych miejscach naszej parafii. Dziś w niedzielę spotkamy się kapliczce Matki Bożej Rozwiązującej Węzły na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo /przy drodze na Bogdany/. Za tydzień w sobotę przy kapliczce na ulicy Modrzewiowej, a w niedzielę przy krzyżu w lesie na osiedlu nowoczesne Wójtowo. Te nabożeństwa o godzinie 19.00.
  2. Wczoraj dzieci naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.00 przeżywały Uroczystość Pierwszej Komunii Św., teraz do środy włącznie przeżywają swój biały tydzień. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom dzieci za przygotowanie kościoła do tej uroczystości, za mycie okien, sprzątanie i pomoc w dekoracji.
  3. Z uwagi na „biały tydzień” dzieci, które przeżywały wczoraj uroczystość Pierwszej Komunii Św. jutro w poniedziałek zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00, oraz nabożeństwo majowe, które się rozpocznie o 17.45.
  4. Dziś przypada druga niedziela miesiąca, a zatem jest to „zbiórka inwestycyjna” w naszej parafii. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł
  6. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość. Życzę wszystkim dobrego tygodnia
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content