V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.20243 r.

1. Bardzo gorąco dziękuję za pomoc w rozbieraniu dekoracji świątecznej i sprzątanie naszego kościoła w miniony piątek. Serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska tzw. „kolęda”. Kolęda jest czasem wspólnej modlitwy i błogosławieństwem domu i rodziny. Od poniedziałku do piątku wizyty duszpasterskie rozpoczynam w dni powszednie od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.30. Msze św. od poniedziałku do czwartku o godz. 9.00, natomiast w najbliższy piątek i w sobotę o godz. 18.00 z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca. Bardzo bym prosił, aby informować swoich sąsiadów o „Kolędzie”.
  3. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców następujących ulic:
    • Poniedziałek 5.02. – ul. Borowa, Bukowa, Wiązowa.
    • Wtorek 6.02. – ul. Jaworowa, Orzechowa, Spokojna, Grabowa, Głogowa.
    • Środa 7.02. – ul. Wiśniowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jałowcowa.
    • Czwartek 8.02. – ul. Radosna, Wczasowa, Promienista.
    • Piątek 9.02. – ul. Serdeczna i Pogodna.
    • Sobota 10.02. – ul. Słoneczna
    • Poniedziałek 12.02. – ul. Gościnna i Miła.
  4. Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł.