Rozkład kolędy w najbliższym tygodniu

  • Pragnę ogłosić, że ze względu na panującą epidemię i zrozumiały lęk parafian przed zakażeniem muszę zrezygnować z tradycyjnej formy kolędowania chodząc ulicami naszej miejscowości. Jeśli ktoś ma życzenie by taka wizyta jednak się odbyła, to od dziś jest taka możliwość tzw. „kolędy na zaproszenie”. Bardzo proszę zgłaszać taką chęć bezpośrednio w zakrystii lub dzwoniąc na mój numer telefonu 785 984 768. Bardzo bym prosił, aby poinformować o tym sąsiadów zainteresowanych wizytą. Bardzo też dziękuję tym wszystkim, którzy już do tej pory przyjęli wizytę duszpasterską, dziękuję za otwartość i miłe spotkania oraz rozmowy.
  • Na tę chwilę pozostawiam jeszcze Msze św. o godzinie 16.00 w dni powszednie oraz o 9.00 w sobotę ze względu na odwiedziny duszpasterskie.

Skip to content