NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 31.03.2024 r.

1. Msze św. w Wielkanoc: Rezurekcja o 6.00, a następnie 11.00 oraz 17.00. W drugi dzień świąt: 9.00, 11.00 i 17.00. Jutro do puszki przed kościołem będziemy zbierali ofiary na KUL.
  2. Od Wielkiego Piątku trwamy w nowennie do Bożego Miłosierdzia, przed uroczystością Bożego Miłosierdzia. Każdego dnia modlimy się za ludzkość, o tę nowennę prosił Pan Jezus siostrę Faustynę i sam ją jej podyktował. W niedzielę zmartwychwstania nowennę odmówimy przed mszą św. o 11.00 w poniedziałek wielkanocny przed Mszą o g. 9.00, w pozostałe dni przed każdą wieczorną Mszą św. Zapraszam.
  3. Bardzo za pomoc w sprzątaniu kościoła na Uroczystość Zmartwychwstania, dziękuję także Panom za pomoc w ustawieniu dekoracji na uroczystości, a Paniom za przystrojenie dekoracji na uroczystości. Wielkie Bóg zapłać.
  4. Gorące podziękowania również wszystkim, którzy wspomogli ubogie rodziny naszej parafii. Udało się pomóc 12 rodzinom, produkty żywnościowe oraz środki czystości zebrane tu w kościele i w markecie „DINO” z pewnością pomogły najuboższym rodzinom naszej parafii spokojnie przeżyć czas świąteczny. Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii za wpłaty na konto.
  6. W najbliższy piątek będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Chorych naszej parafii będę odwiedzał od 8.30. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe na 17.45. spowiedź święta od 17.00. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku czci NMP na godz. 17.00.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł oraz „Mały gość” – 7 zł oraz „Gość Extra” – 14 zł.
  8. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii w czasie Triduum Paschalnego. Dziękuję Służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, Panom Szafarzom, dziękuję księżom. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w czytanie Słowa Bożego, Pani Iwonce i wszystkim śpiewającym. Wszystkim dziękuję za otwarte serca.