NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 12.06.2022 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.45 oraz w każdą niedzielę na 16.45.
  2. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godzinie 11.00 przejdziemy w procesji z Najświętszym Sakramentem ulicami Wójtowa do czterech ołtarzy, które będą zlokalizowane jak w poprzednim roku, przy kapliczce na ulicy Modrzewiowej (1 ołtarz), przy kapliczce na rogu ulic Leszczynowej i Modrzewiowej (2 ołtarz), na skrzyżowaniu przy krzyżu ulic Akacjowej i Kwiatowej (3 ołtarz) i przy Kościele (4 ołtarz). Bardzo gorąco proszę o przygotowanie tych ołtarzy, jak również do przystrojenia swoich domów wzdłuż ulic symbolami eucharystycznymi. Dziewczynki, które w tym roku przystąpiły do pierwszej komunii św. zapraszam do sypania kwiatków na procesji, a chłopców do innych funkcji.
  3. Także w uroczystość Bożego Ciała dzieci, które w zeszłym roku przeżywały uroczystość swojej Pierwszej Komunii Świętej, zapraszam by w ten dzień przeżyły swoją rocznicę pierwszej komunii św.
  4. W poniedziałek będziemy przeżywać Dzień Fatimski. O 19.00 rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu, o 20.00 Msza św., a po niej procesja różańcowa wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ksiądz prof. kanonik Paweł Rabczyński, były rektor WSD „Hosianum” w Olsztynie. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Dziś przeżywamy odpust i festyn w naszej parafii. Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości. Dziękuję wszystkim Paniom za upieczone ciasta, dziękuję za wyposażenie stoisk w różne przysmaki, napoje, bardzo dziękuję za wszelką pomoc Paniom i Panom w przygotowaniach. Dziękuję Panu Zbigniewowi Abramczykowi za przygotowanie i udostępnienie pola obok kościoła, to wszystko na wspólne zabawy dla naszych dzieci. Wielkie Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content