NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8.01.2023 r.

 1. Zapraszamy do udziału w Jasełkach, które będą przedstawione przez dzieci naszej parafii za tydzień w niedzielę 15 stycznia 2023 r. po Mszy św. o godzinie 11.00. Zapraszam.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam dziś do śpiewania kolęd w wykonaniu dzieci i rodzin naszej parafii.
 3. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św. Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
 4. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców „Nowoczesne Wójtowo”
  Poniedziałek 9.01. ul. Wesoła, Tęczowa, Miła, Promienista, Spokojna.
  Wtorek 10.01. – ul. Grabowa i Głogowa.
  Środa 11.01. – ul. Wiśniowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jałowcowa.
 5. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne.
 6. Dziś przypada druga niedziela miesiąca, czyli zbiórka inwestycyjna w naszej parafii. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 7. Jest do nabycia nowy świąteczny i podwójny na dwa tygodnie numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.
 8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content