NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7.01.20243 r.

1. Już dziś zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu dzieci naszej parafii. Koncert odbędzie się w niedzielę 14 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00. Do dziś dzieci chętne do śpiewu proszę zgłaszać do Pani Iwonki lub Pani Ani Świder, w tygodniu rozpoczną się próby do koncertu.
  2. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska tzw. „kolęda”. Kolęda jest czasem wspólnej modlitwy i błogosławieństwem domu i rodziny. Od środy wizyty duszpasterskie będę rozpoczynał w dni powszednie od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.30. Msze św. natomiast od środy będę od środy tego tygodnia do piątku o 9.00, a w sobotę o 9.30. Bardzo bym prosił, aby informować swoich sąsiadów o „Kolędzie”. I mam gorącą prośbę mam nadzieję, że nie będzie odebrana negatywnie, ale muszę odmawiać wszelkich poczęstunków, gdyż mam takie zalecenie lekarskie i muszę się tych zaleceń trzymać.
    W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców następujących ulic:
    • Poniedziałek 8.01. – ul. Liliowa, Wierzbowa, Lipowa
    • Wtorek 9.01. – NIE BĘDZIE
    • Środa 10.01. – ul. Kalinowa
    • Czwartek 11.01. – Jaśminowa, Migdałowa, Brzoskwiniowa
    • Piątek 12.01. – ul. Modrzewiowa od nr 36 do 40 B
    • Sobota 13.01. – ul. Bławatna
  3. Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek wspólnocie małżeństw.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7 zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł.