Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata „B” – 21.11.2021 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.15 oraz 16.15. Jutro (poniedziałek) w tym tygodniu nie będzie adoracji NS o godz. 17.00, zapraszam na wypominki o 17.30.
  2. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy tym samym czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  3. Ogłoszenie od Pani Sołtys: We wtorek 23.11.2021 o godz. 17.00 zapraszamy do świetlicy na spotkanie Seniorów i Seniorki (młodsi też mile widziani) z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora.
  4. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla uchodźców i migrantów. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg Zapłać.
  5. Niestety dzisiejsze spotkanie formacyjne wraz z rodzicami dzieci przygotowujące się do I Komunii św. po Mszy św. o godzinie 11.00. jestem zmuszony odwołać, ponieważ zostałem objęty izolacją domową ze względu na zakażenie wirusem. Dlatego z tego miejsca chcę podziękować ks. Hubertowi za pomoc duszpasterską i jednocześnie proszę o modlitwę za mnie. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content