IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.01.2022 r.

1. Plan wizyty duszpasterskiej „kolędy” na nadchodzący tydzień jest następujący:
    • Poniedziałek – 31.01.2022 r. – ul. Klonowa
    • Wtorek – 1.02.2022 r. – Migdałowa i Brzoskwiniowa
    • Środa – 2.02.2022 r. – nie będzie
    • Czwartek – 3.02.2022 r. – ul. Wierzbowa i Lipowa
    • Piątek – 4.02.2022 r. – ul. Modrzewiowa (od nr 36 – 46) oraz 62, 49, 47, 43 i 41
    • Sobota – 5.02.2022 r. – ul. Modrzewiowa (obie strony)
  2. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św. Proszę również o wyrozumiałość i pomoc w organizacji planu kolędy. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
  3. W środę będziemy przeżywać święto ofiarowania Pana Jezusa w Świątyni. Tego dnia modlitwą pragniemy otoczyć wszystkie osoby konsekrowane i wspólnie dziękować Bogu za dar życia konsekrowanego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 a wcześniej na adorację NS o 17.00. Ofiary zbierane na tacę tego przeznaczymy na zakony klauzurowe w naszej archidiecezji.
  4. Będziemy również przeżywać w tym tygodniu pierwszy piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszam na nabożeństwa w piątek na 15.45, a w sobotę na 17.00. Spowiedź pierwszopiątkowa rozpocznie się o godzinie 15.00, tego dnia odwiedzę również chorych naszej parafii.
  5. Wzorem lat ubiegłych zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próby śpiewu przed pierwszą komunią św. Próby będą prowadzone przez Panią Iwonkę w każdą niedzielę o 10.30.
  6. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary złożone do puszek na pomoc materialną dla Kuby i Dawida, chłopców z naszej parafii, którzy stracili swoją mamę Agnieszkę, do podziękowań dołącza się także babcia chłopców. Serdeczne podziękowania. Zebraliśmy w sumie: 2 113,60 zł.
  7. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne. (ofiary z kolędy chcę przeznaczyć na wymianę mebli w zakrystii)
  8. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł.