IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023 r.

 1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św.
  Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
  Msze św. w czasie wizyty duszpasterskiej o godz. 15.30 od wtorku do piątku, w sobotę o 9.00.
 2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców „Osiedle Leśne”.
  • Poniedziałek 30.01. Wierzbowa i Lipowa.
  • Wtorek 31.01. – ul. Modrzewiowa (od nr 36 – 46)
  • Środa 01.02. – ul. Brzoskwiniowa i Migdałowa
  • Czwartek 02.02. – nie będzie
  • Piątek 03.02. – ul. Leszczynowa (nr. parzyste)
  • Sobota 04.01. – ul. Leszczynowa (nr. nieparzyste)
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. odbędzie się po feriach zimowych o terminach poinformuję za tydzień.
 4. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli „Matki Bożej Gromnicznej”. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 tego dnia dawnym zwyczajem święcone są świece gromniczne. Po zakończonej Mszy św. będziemy rozbierać dekorację świąteczną dlatego bardzo proszę o pomoc (panów proszę o pomoc w rozebraniu i wyniesieniu choinek) a panie do pomocy w sprzątaniu Kościoła.
 5. Najbliższy piątek to I piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo ku Czci NSPJ o 15.15, spowiedź święta będzie od godz. 14.45. Tego dnia od 8.30 będę odwiedzał chorych naszej parafii. (wspomnienie św. Błażeja) W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku Czci Niepokalanego serca NMP na g. 17.00.
 6. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam do wspólnego wielbienia Pana Boga, będziemy prosić by nam błogosławił i budził nasze serca do żywej wiary. Zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież oraz rodziny.
 7. Dziś 29 stycznia zapraszamy do kawiarenki do świetlicy od godz. 13.00 oraz na koncert zespołu Wójtowo Band
 8. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne.
 9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł. oraz „Mały gość” 5zł.
 10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content