IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.20243 r.

1. W najbliższy piątek będziemy przeżywać Święto Ofiarowania Pana Jezusa w świątyni (Matki Bożej Gromnicznej), a zarazem pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na Mszę św. na godz. 18.00. O godzinie 17.00 zapraszam również adorację i będzie okazja do spowiedzi pierwszo-piątkowej. Chorych naszej parafii będę odwiedzał wyjątkowo od godziny 11.00.
  2. Także w piątek prosiłbym o pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej i posprzątaniu kościoła proszę zarówno Panów jak i Panie. Rozbieranie dekoracji będzie po Mszy św. wieczornej.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny na 17.00. i po Mszy św. wieczornej na spotkanie do salki parafialnej wszystkich członków Żywego Różańca przy naszej parafii.
  4. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska tzw. „kolęda”. Kolęda jest czasem wspólnej modlitwy i błogosławieństwem domu i rodziny. Od poniedziałku do piątku wizyty duszpasterskie rozpoczynam w dni powszednie od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.30. Msze św. od poniedziałku do czwartku o godz. 9.00, natomiast w najbliższy piątek i w sobotę o godz. 18.00 z racji pierwszego piątku i pierwszej soboty miesiąca. Bardzo bym prosił, aby informować swoich sąsiadów o „Kolędzie”.
  5. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców następujących ulic:
    • Poniedziałek 29.01. – ul. Sosnowa (nr parzyste)
    • Wtorek 30.01. – ul. Sosnowa (nr nieparzyste)
    • Środa 31.01. – ul. Świerkowa i Cedrowa
    • Czwartek 01.02. – ul. Jodowa i Pistacjowa
    • Piątek 02.02. – NIE BĘDZIE
    • Sobota 03.01. – Wójtowo nr 34 i 35 oraz Bogdany
  6. Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł.