IV NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.2023 r.

1. Przeżywamy dziś ostatnią 4 Niedzielę Adwentu, i jest to jednocześnie wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. ostatniej niedzieli Adwentu odprawiamy o godz. 9.00 i 11.00 a z racji wieczerzy wigilijnych w naszych domach nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 Zapraszam dziś również na Msze święte tzw. „Pasterki”, które będą odprawione o 20.00 i 22.00.
  2. Jutro w Uroczystość Bożego Narodzenia i w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli we wtorek Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym o 9.00, 11.00 i 17.00.
  3. We wtorek w drugi dzień świąt, po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na KUL. Bóg zapłać.
  4. W przyszłą sobotę zapraszam na nabożeństwo dziękczynne za mijający rok 2023. To nabożeństwo o godz. 17.30.
  5. Zbliżające się święta to także czas przygotowań naszej świątyni do tych wyjątkowych uroczystości. Bardzo dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła w poniedziałek naszym parafiankom, Paniom: Irenie, Wioletcie, Ani, Hani, Jadwidze. Natomiast szczególnie Panom dziękuję za pomoc w ustawieniu dekoracji i osadzeniu choinek wczoraj w sobotę. Dziękuję Panom: Stanisławom, Jerzym, Cezaremu, Wojciechowi, a paniom: Irenie, Alicji i Agacie dziękuję za pomoc w dekoracji i sprzątaniu kościoła po wykonanych pracach.
  6. Bardzo dziękuję za składane ofiary, także za ofiary na dekoracje świąteczną.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł, kalendarz na ścianę 20 zł.