III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022 r.

  1. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa „Drogi Krzyżowej” w każdy piątek o 16.30 dla dzieci oraz o 17.30 dla dorosłych. Na nabożeństwo „Gorzkich Żali” zapraszam w każdą niedzielę na 8.40 oraz na 16.30.
  2. Jak co roku w czasie Wielkiego Postu przeprowadzamy zbiórkę produktów żywnościowych oraz różnych środków czystości dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Pamiętajmy także o nich w czasie tego czasu.
  3. „Wspólnota Rodzin z naszej parafii zaprasza w najbliższą sobotę 26 marca na wspólną rodzinną Drogę Krzyżową do Kalwarii Warmińskiej w Głotowie koło Dobrego Miasta. Rozpoczęcie Drogi Krzyżowej o godzinie 12.00. Dojazd we własnym zakresie.”
  4. W najbliższy piątek 25 marca przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania NMP, jest to dzień, kiedy wielu chrześcijan podejmuje duchową adopcję dziecka poczętego, a którego życie jest zagrożone aborcją. Warto podjąć tę duchową walkę o poczęte życie. Również dnia 25 marca br., w najbliższy piątek, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia w naszej świątyni o godz. 17.oo, w jedności z Następcą Świętego Piotra, wzniesiemy modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświecenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam do udziału w tej modlitwie.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie formacyjno-informacyjne dzieci wraz z rodzicami przygotowujące się do przyjęcia I komunii św. po Mszy św. o godzinie 11.00. Również zapraszam kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne także w przyszłą niedzielę na godzinę 16.00.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za gruntowne sprzątanie kościoła w zeszłym tygodniu. Ofiary składane do puszki pod chórem przeznaczamy na dekorację wielkanocną grobu Pańskiego.
  7. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł oraz „Małego gościa” – 5 zł.
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content