III NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.2023 r.

1. Zapraszam na Msze św. roratnie w poniedziałek, środę i w sobotę na 6.30 rano.
  2. Są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać ostatnią 4 Niedzielę Adwentu, i będzie to jednocześnie wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. ostatniej niedzieli Adwentu będą odprawione o godz. 9.00 i 11.00 a z racji wieczerzy wigilijnych w naszych domach nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszam natomiast na Msze święte tzw. „Pasterki”, które będą odprawione o 20.00 i 22.00.
  4. Zbliżające się święta to także czas przygotowań naszej świątyni do tych wyjątkowych uroczystości. Bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła w poniedziałek ok godz. 8.00, natomiast szczególnie Panów proszę o pomoc w ustawieniu dekoracji i osadzeniu choinek w przyszłą sobotę także ok 8.00 rano.
  5. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na dekoracje świąteczną.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł, kalendarz na ścianę 20 zł.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku