II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.20243 r.

1. Zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu dzieci naszej parafii. Koncert będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie formacyjno-organizacyjne dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku przystąpią do pierwszej komunii św.
  3. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska tzw. „kolęda”. Kolęda jest czasem wspólnej modlitwy i błogosławieństwem domu i rodziny. Od poniedziałku do piątku wizyty duszpasterskie będę rozpoczynał w dni powszednie od godz. 16.00, a w soboty od godz. 10.30. Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 9.00. Bardzo bym prosił, aby informować swoich sąsiadów o „Kolędzie”. I mam gorącą prośbę mam nadzieję, że nie będzie odebrana negatywnie, ale muszę odmawiać wszelkich poczęstunków, gdyż mam takie zalecenie lekarskie i muszę tych zaleceń puki co trzymać.
    W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców następujących ulic:
    • Poniedziałek 15.01. – pozostałe numery ul. Modrzewiowej oraz ul. Wiklinowa
    • Wtorek 16.01. – ul. Krokusowa i Zawilcowa
    • Środa 17.01. – ul. Rumiankowa i Konwaliowa
    • Czwartek 18.01. ul. Lawendowa i Fiołkowa
    • Piątek 19.01. – ul. Wrzosowa (nr nieparzyste)
    • Sobota 20.01. – ul. Akacjowa i Makowa
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam na wspólne modlitewne czuwanie przy żłobku na godz. 16.00.
  5. Bardzo dziękuję za składane ofiary na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła” to dwumiesięcznik – 12 zł.