II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 5.03.2023 r.

  1. W czasie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci o 16.30 a dla dorosłych o 17.30 a w niedzielę na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 8.40.
  2. Czas Wielkiego Postu to też możliwość dzieł miłosierdzia, które są wyrazem naszej jałmużny wielkopostnej, dlatego jak co roku wystawiamy kosz na produkty żywnościowe oraz środki czystości dla najuboższych członków naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  3. Dziś po Mszach św. przeprowadzamy zbiórkę do puszek na potrzeby humanitarne dla mieszkańców Ukrainy. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  4. W Parafii NMP w Szczytnie jest organizowany koncert wielkopostny Antoniny Krzysztoń. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatne, a koncert odbędzie się 12 marca o godz. 19.15. Ksiądz Andrzej Adamczyk serdecznie nas zaprasza (informacje na plakacie).
  5. W piątek 10 marca zapraszamy na Nocną Drogę Krzyżową wokół Wójtowa. Rozpoczynamy Mszą Świętą o 20.30. Ok 21.00 w małych grupach wyruszymy na Drogę Krzyżową spod kościoła. Więcej szczegółów, jak np. mapa trasy i informacje jak się przygotować są już umieszczone na parafialnym profilu na Facebooku i stronie internetowej.
  6. W przyszłym tygodniu wypada druga niedziela miesiąca, a zatem jest to zbiórka „inwestycyjna” w naszej parafii.
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii za wpłaty na konto, również za ofiary na ogrzewanie zebrane w środę popielcową. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na dekoracje kwiatowe oraz dekorację wielkopostną.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content