II NIEDZIELA WIELKANOCNA Miłosierdzia Bożego – 7.04.2024 r.

1. Zapraszam w przyszły piątek na nabożeństwo Drogi Światła, które rozpoczniemy o 17.30.
    2. Jutro uroczystość Zwiastowania NMP zapraszam na Mszę św. o 8.00
    3. Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła w ostatni piątek młodym rodzinom naszej parafii.
    4. W tym roku nasza parafia będzie przeżywać 25 lecie istnienia, dlatego centralne uroczystości wraz z odpustem parafialnym planuję na 16 czerwca.
    5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci, które w tym roku przyjmą Pierwszą Komunię św., spotkanie wraz z rodzicami.
    6. Młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszam na spotkanie
      w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
    7. Serdecznie zapraszam na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny. Nocne czuwanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 21.00, odśpiewamy Apel Jasnogórski, różaniec, a ok 22.00 rozpocznie się nocna adoracja.
    8. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii za wpłaty na konto.
    9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł oraz „Mały gość” – 7 zł oraz „Gość Extra” – 14 zł.