II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2023 r.

1. Zapraszam na Msze św. roratnie w poniedziałek i środę na 6.30 rano. W sobotę nie będzie Mszy św. roratniej z racji na rekolekcje parafialne.
  2. W najbliższy piątek 15 grudnia rozpoczniemy na rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi Ks. dr Michał Kuciński – ojciec duchowny WSD „Hosianum” i jednocześnie egzorcysta diecezjalny.
    • PROGRAM REKOLEKCJI:
      Piątek 15.12.2023 r.
    • 17.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
    • 19.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
      Sobota 16.12.2023r.
    • 11.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
    • 18.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
      Niedziela 17.12.2023r.
    • 9.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
    • 11.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
    • 17.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
  3. W sobotę po wieczornej Mszy św. rekolekcyjnej zapraszamy wraz ze wspólnotą małżeństw na wieczorny Adwentowy Wieczór Uwielbienia, będziemy Pana Boga wielbić ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Będzie to czas wspólnej modlitwy i śpiewu, będzie to wyraz naszego czuwania i jednocześnie pogłębiania swojej wiary. Serdecznie zapraszamy. Sobota po wieczornej Mszy św.
  4. Są do nabycia świece „CRITAS” – „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, małe świece w cenie 10 zł, duże 20 zł, świece są w dwóch kolorach czerwonym i białym.
  5. Są już do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  6. Przy chrzcielnicy jest wystawiony kosz na produkty żywnościowe i środki czystości dla najuboższych członków naszej wspólnoty. Zachęcam, aby otworzyć swoje serca na tę naszą wspólnotową doroczną inicjatywę pomocy.
  7. Dzisiejsza druga niedziela miesiąca to „zbiórka inwestycyjna” w naszej parafii, serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  8. Bardzo dziękuję za składane ofiary. Do puszki pod chórem zbieramy ofiary na dekoracje świąteczną.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Mały Gość niedzielny” dla dzieci 7zł. Jest także nowa seria wydawnicza pt. „Historia Kościoła”, to dwumiesięcznik, który jest ciekawą lekturą wiedzy o kościele – 12 zł.

Życzę wszystkim dobrego tygodnia i dobrego czasu wypoczynku