XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszam do odbierania formacyjnego dzienniczka obecności w zakrystii. I kandydatów do bierzmowania zapraszam w przyszłym tygodniu na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godzinie 11.00
  3. Podobnie jak rok temu uczestniczymy w akcji „Oczyść dom i świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie sióstr MB Loretańskiej”. Informacje na ten temat są na plakacie w przedsionku oraz na ulotkach i dotyczą jaki sprzęt zużyty jest zbierany. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie zbierany do 7 grudnia do godz. 16.00. Elektro-śmieci będziemy składować pod schodami przy wejściu do salki parafialnej
  4. Serdecznie zapraszam do róży różańcowej, jest już zapisanych 13 osób, modlimy się, aby Maryja wyprosiła łaskę dla tej tworzącej się róży różańcowej.
  5. Za tydzień w Niedzielę rozpoczniemy Okres Adwentu, pełnego zadumy oczekiwania na światło nadchodzącego zbawiciela Jezusa Chrystusa, jest to także początek nowego roku liturgicznego.
  6. W przyszłą SOBOTĘ zapraszam na nocną Adorację w intencji Ojczyzny, będzie to również adoracja w intencji rodzin naszej wspólnoty parafialnej. Nasze modlitewne czuwanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 21.00, po Mszy różaniec i adoracja do 7.00 w niedzielę. Jest lista, na którą możemy się zapisać.
  7. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł oraz „Małego Gościa” – 5zł.