XXXIII Niedziela Zwykła „B” – 14.11.2021 r.

  1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać następujące wspomnienia liturgiczne: Wtorek – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej (święto); Środa – Św. Elżbiety; Czwartek – bł. Karoliny Kózkówny; Sobota – św. Rafała Kalinowskiego. Przyszła niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Bardzo gorąco pragnę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Dnia Niepodległości w ostatni czwartek. Bardzo dziękuje za przygotowanie dekoracji w kościele oraz przygotowanie całej biesiady po Mszy świętej. Dziękuje za upieczone ciasta i dostarczenie wszelkich produktów, dzięki sprzedaży którym, zebraliśmy sumę na ogrzewanie naszego kościoła. Dziękuje Pani Sołtys za pomoc i wypożyczenie sprzętu z naszej świetlicy. Dziękuję wszystkim dzieciom i Pani Iwonce, która je przygotowała do pięknego koncertu pieśni patriotycznych.
  3. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.15 oraz 16.15. Jutro (poniedziałek) nie będzie adoracji NS o godz. 17.00, zapraszam na wypominki o 17.30.
  4. Koło GW – Wójtowianki na: 1. Warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców w najbliższą sobotę 20.11 14.30-17.30 – temat spotkania „Kartki świąteczne”. Zajęcia bezpłatne. 2. Warsztaty dla dorosłych „Wieńce adwentowe”.
  5. W przyszłym tygodniu po Mszy św. o godzinie 11.00 zapraszam na spotkanie formacyjne wraz z rodzicami dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content