XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 r.

 1. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15.
 2. Kandydatów do bierzmowania zapraszam do odbierania formacyjnego dzienniczka obecności w zakrystii.
 3. Dziś na zakończenie Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświecenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i krótkie spotkanie formacyjne po Mszy.
 4. Podobnie jak rok temu uczestniczymy w akcji „Oczyść dom i świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie sióstr MB Loretańskiej”. Informacje na ten temat są na plakacie w przedsionku oraz na ulotkach i dotyczą jaki sprzęt zużyty jest zbierany. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie zbierany do 7 grudnia do godz. 16.00. Elektro-śmieci będziemy składować pod schodami przy wejściu do salki parafialnej
 5. Dzisiejsza niedziela to druga niedziela miesiąca, a zatem ofiary składane ta tace przeznaczamy na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.
 6. Pani Beata nasza sołtys, zaprasza wszystkie Panie na aktywne spotkanie z przedstawicielkami olsztyńskiego towarzystwa amazonki pod hasłem „Zdążyć przed rakiem – naucz się badać razem z nami”.  Spotkanie odbędzie się 15 listopada o godz. 17.00 w świetlicy w Wójtowie.
 7. Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniach Święta Niepodległości, dziękuję Pani Beacie oraz paniom z Koła Gospodyń „Wójtowianki” za przygotowanie pysznych posiłków, drogim parafiankom za fenomenalne ciasta, a panom za pomoc w przygotowaniu technicznym, ustawianiu namiotów, stołów, ławek, bardzo dziękuję również za dekorację kościoła.
 8. Serdecznie zapraszam do róży różańcowej, jest już zapisanych 13 osób, modlimy się, aby Maryja wyrosiła łaskę dla tej tworzącej się róży różańcowej.
 9. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.
 10. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł oraz „Małego Gościa” – 5zł.
 11. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content