XXXII Niedziela Zwykła „B” – 7.11.2021 r.

  1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać następujące wspomnienia liturgiczne: Wtorek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (święto); Środa – Św. Leona Wielkiego, papieża; Czwartek – św. Marcina; Piątek – św. Jozafata; Sobota – św. Pierwszych Męczenników Polskich.
  2. Czwartek to Narodowe Święto odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszam na Mszę św. w intencji Ojczyzny na godz. 11.00, a po Mszy na tradycyjne świętowanie dnia niepodległości, przede Mszą będzie jeszcze zawieszenie nowej flagi narodowej na maszt i złożenie kwiatów przy skarpie pamięci. Po Mszy św. wspólne śpiewanie pieśni żołnierskich i patriotycznych, połączone ze wspólnym biesiadowaniem, ognisko, kiełbaski, ciasta, napoje, grzane wino. Dochód będzie przeznaczony na ogrzewanie Kościoła. Potrzebujemy pomocy w organizacji, ustawienie namiotów, ciasta itp. Bardzo gorąco proszę o pomoc w organizacji tego dnia i zapraszamy do współpracy.
  3. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.15 oraz 16.15.
  4. Pani Sołtys – Beata w salce parafialnej po Mszach św. przeprowadza dziś zbiórkę opłat za śmieci oraz podatek.
  5. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content