XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2022 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszam do odbierania formacyjnego dzienniczka obecności w zakrystii.
  3. W piątek zapraszam na Święto Niepodległości połączone z Mszą św. o godz. 11.00. Po Mszy na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu dzieci naszej parafii. (bardzo proszę, aby dzieci, które chcą wykonać jakiś utwór zgłaszały się do Pani Iwonki). Po koncercie zapraszam na wspólne biesiadowanie przy kościele. Bardzo proszę o pomoc w organizacji tego wydarzenia, o pomoc w ustawianiu stołów i namiotów. Jak również proszę nasze drogie Parafianki o jakieś pyszne wypieki. Dochód ze sprzedaży tradycyjnie już przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.
  4. W przyszłą niedziele na zakończenie Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświecenie różańców dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. i krótkie spotkanie formacyjne po Mszy.
  5. Podobnie jak rok temu uczestniczymy w akcji „Oczyść dom i świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie sióstr MB Loretańskiej”. Informacje na ten temat są na plakacie w przedsionku oraz na ulotkach i dotyczą jaki sprzęt zużyty jest zbierany. Zużyty sprzęt elektroniczny będzie zbierany do 7 grudnia do godz. 16.00.
  6. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca, a zatem ofiary składane ta tace przeznaczymy na cele inwestycyjne. Bóg zapłać.
  7. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.
  8. Pani Beata nasza sołtys, zaprasza wszystkie Panie na aktywne spotkanie z przedstawicielkami olsztyńskiego towarzystwa amazonki pod hasłem „Zdążyć przed rakiem – naucz się badać razem z nami”. Spotkanie odbędzie się 15 listopada o godz. 17.00 w świetlicy w Wójtowie.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł oraz „Małego Gościa” – 5zł.
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content