XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2022 r.

1. W najbliższy wtorek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Zapraszam na Msze św. tego dnia, które będą odprawiane w porządku niedzielnym, czyli o 9.00, 11.00 oraz 17.00. W tym dniu będziemy odwiedzać groby naszych drogich zmarłych pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  2. W środę liturgiczne wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych tzw. „dzień zaduszny” – od środy rozpoczniemy modlitwę za naszych drogich zmarłych wymienionych w wypomnikach. Zapraszam na modlitwę wypomnikową na 17.30.
  3. Nabożeństwa wypominkowe będą od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15. Wyjątkowo w przyszłą sobotę nabożeństwo w wypominkowe rozpoczniemy o 17.15 z racji pierwszej soboty miesiąca.
  4. W przyszły piątek będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe na 17.15, po nim wypominki za zmarłych. Spowiedź tego dnia od 16.30. Chorych naszej parafii będę odwiedzał od 8.30.
  5. Dzieci pierwszokomunijne oraz kandydatów do bierzmowania zapraszam do odbierania formacyjnego dzienniczka obecności w zakrystii.
  6. Już dziś zapraszam na Święto Niepodległości i koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu dzieci naszej parafii. Bardzo proszę, aby dzieci, które chcą wykonać jakiś utwór zgłaszały się do Pani Iwonki
  7. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii również za wpłaty na konto parafialne. Do puszki pod chórem możemy składać ofiary na kwiaty. Bóg zapałać za sprzątanie kościoła w miniony piątek.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł oraz „Małego Gościa” – 5zł.